NR: 414385 SPEGEL & TRYMÅBORD Nyrenässans 18/1900-tal, fanerade med valnöt, spegel H 181, B 73, bord H 73, B 77, D 34 (cm) bruksslitage, krönet med slitage & fanérsläpp, glaset med mindre fläckar.

Utropspris

173392 2018-02-13 19:18:46 350
179183 2018-02-09 09:46:57 325
181763 2018-02-09 07:10:57 300
179183 2018-02-09 09:46:54 300
179183 2018-02-09 09:46:51 250
179183 2018-02-08 09:38:41 200
170161 2018-02-08 03:00:02 175
179183 2018-02-05 17:07:35 150
170161 2018-02-04 03:04:22 125
179183 2018-02-05 05:35:35 125
179183 2018-02-05 05:35:26 90
184006 2018-02-03 03:09:58 70
101636 2018-02-02 20:34:47 60
13207 2018-02-02 17:22:28 50