NR: 414386 SKÄRM 18/1900-tal, broderat tyg, H 113, B 91 (cm) slitage, tyget med mindre hål, benställning med lagningar.

Utropspris

850

180202 2018-02-13 19:23:57 850
101027 2018-02-13 19:23:18 800
180202 2018-02-13 19:22:03 750
101027 2018-02-13 19:21:29 700
180202 2018-02-13 19:20:14 650
101027 2018-02-13 19:19:19 600
180202 2018-02-13 19:18:15 550
101027 2018-02-13 19:17:19 500
180202 2018-02-13 19:18:09 500
101027 2018-02-13 19:17:07 475
180202 2018-02-13 19:18:01 475
101027 2018-02-13 19:14:54 450
180202 2018-02-13 19:16:50 450
101027 2018-02-13 19:14:35 425
98482 2018-02-13 12:59:40 400
101027 2018-02-13 19:14:28 400
182540 2018-02-09 17:41:51 350
101027 2018-02-09 20:27:00 275
182540 2018-02-06 14:22:06 250
172490 2018-02-08 18:56:49 225
172490 2018-02-08 18:56:43 175
101027 2018-02-04 20:50:33 125
182540 2018-02-03 21:57:19 100
101027 2018-02-04 20:50:20 100
101027 2018-02-04 20:50:12 80
178973 2018-02-02 23:30:46 60
96743 2018-02-02 22:42:56 50