NR: 414388 MATSALSBORD Barockstil 18/1900-tal, ek, H 77 B 140 D 110 (cm) 2 st utdragsskivor á 59 cm/st, slitage, 2 listdelar saknas.

Utropspris

950

176519 2018-02-14 19:01:29 950
184733 2018-02-14 19:03:14 900
184733 2018-02-13 19:34:07 800
98482 2018-02-13 13:02:46 750
184733 2018-02-13 19:32:45 700
184733 2018-02-13 19:31:47 600
176519 2018-02-07 22:33:49 500
94586 2018-02-11 15:27:46 275
94586 2018-02-11 15:27:25 200
91238 2018-02-08 16:50:31 60