NR: 414389 FOTPALL Alf Svensson, Dux - Ljungs Industrier AB, Malmö 1950/60-tal, teak, ställbar, H 39, B 63, D 45 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

450

95170 2018-02-14 18:55:14 450
178988 2018-02-14 18:57:19 425
178988 2018-02-14 18:50:46 375
95170 2018-02-14 18:53:54 325
91623 2018-02-13 20:43:12 275
180668 2018-02-12 22:49:08 250
92414 2018-02-06 19:41:38 200
180668 2018-02-12 22:48:52 175
93366 2018-02-08 00:05:15 100
168356 2018-02-06 23:11:28 60