NR: 414391 GOLVLAMPA "Lyktan" sent 1900-tal, 5 ljusarmar, rökfärgad kromat metall, fot i sten, höjd ca 205 cm, bruksslitage.

Utropspris

184110 2018-02-14 19:02:28 500
168652 2018-02-14 16:59:51 475
184110 2018-02-14 19:01:29 450
93831 2018-02-12 22:04:41 400
168652 2018-02-13 20:27:23 300
168652 2018-02-13 13:29:20 250
170161 2018-02-12 21:56:39 200
168200 2018-02-11 14:23:13 175
170161 2018-02-12 21:56:34 175
169017 2018-02-09 14:36:20 125
169017 2018-02-08 13:35:43 80
93366 2018-02-08 00:05:48 70
168356 2018-02-06 23:11:52 60
178916 2018-02-06 20:47:42 50