NR: 414392 TOALETTBORD 18/1900-tal, handdukshållare, H 93, B 77, D 50 (cm) slitage, skavmärken.

Utropspris

700

184443 2018-02-13 14:22:15 700
171872 2018-02-13 13:08:58 650
184443 2018-02-13 14:21:49 600
184443 2018-02-12 18:49:43 450
96745 2018-02-09 21:22:51 425
96745 2018-02-06 18:14:44 375
184443 2018-02-12 18:49:17 325
176000 2018-02-07 16:27:24 275
96724 2018-02-07 01:31:49 225
97949 2018-02-06 20:21:02 175
95223 2018-02-06 19:37:37 125