NR: 414393 SOFFBORD Bruno Mathsson "Annika" Dux, 1900-talets andra hälft, fanerat med masurbjörk, H 42, Dia 65 (cm) slitage, några mindre fanérsläpp längs kanten.

Utropspris

650

184679 2018-02-12 10:35:34 650
93566 2018-02-07 21:28:51 600
184679 2018-02-12 10:35:04 600
184679 2018-02-07 19:04:55 500
93566 2018-02-07 21:28:39 500
93566 2018-02-07 21:28:28 300
168356 2018-02-06 23:12:38 50