NR: 414395 BYRÅ England, tidigt 1900-tal, fanerad med mahogny, H 80, B 106, D 47 (cm) skavmärken, några fanersprickor, nyckel saknas.

Utropspris

169017 2018-02-14 19:13:36 550
176519 2018-02-14 19:12:40 500
169017 2018-02-14 19:13:20 500
169017 2018-02-14 19:11:58 400
180746 2018-02-14 19:05:08 375
169017 2018-02-14 19:11:51 350
169017 2018-02-14 19:03:26 250
180746 2018-02-14 18:41:31 225
169017 2018-02-14 19:03:09 150
169017 2018-02-13 22:58:48 60
182742 2018-02-06 20:53:21 50