NR: 414397 KARMSTOL 1900-talets mitt, stomme i bok, bruksslitage, fläckar.

Utropspris

176519 2018-02-14 19:15:28 125
168652 2018-02-14 17:01:02 100
168932 2018-02-11 17:46:15 80
176582 2018-02-08 14:32:19 50