NR: 415601 STOLAR 4 st, Nyrokoko 1800-talets andra hälft, valnöt, skuren dekor, bruksslitage, någon fläck, 1 ostabil.

Utropspris

650

177700 2018-02-13 16:17:54 650
183506 2018-02-14 20:52:19 600
183506 2018-02-12 17:16:10 500
177700 2018-02-13 16:17:25 475
177700 2018-02-13 16:17:19 425
183506 2018-02-09 23:11:43 400
170161 2018-02-11 21:29:25 375
177700 2018-02-11 17:40:39 325
177700 2018-02-11 17:40:28 275
177700 2018-02-11 16:26:54 225
177700 2018-02-11 16:26:46 175
183921 2018-02-11 08:37:35 125
183921 2018-02-11 08:37:28 90
183921 2018-02-11 08:37:22 70
183921 2018-02-06 21:40:48 50