NR: 415602 STOLAR 4 st, 1900-talets mitt, böjträ, slitage, skavmärken, 1 sits med mindre fanérsläpp.

Utropspris

650

174013 2018-02-14 15:31:44 650
98482 2018-02-13 19:55:28 600
174013 2018-02-14 15:31:24 600
176519 2018-02-07 22:34:50 500
98482 2018-02-13 19:55:00 475
174013 2018-02-12 19:03:05 200
174013 2018-02-12 19:03:56 200
176519 2018-02-06 19:45:27 150
174013 2018-02-12 19:02:37 80
174013 2018-02-12 19:02:24 60