NR: 415603 PALLAR 1 par, 1900-talets mitt, björk, H 46, L 33 (cm/st) slitage.

Utropspris

91317 2018-02-14 20:32:51 200
93366 2018-02-13 23:59:35 175
90280 2018-02-07 20:03:15 150
180668 2018-02-12 22:56:12 150
93366 2018-02-07 23:57:33 100
168356 2018-02-06 23:14:31 50