NR: 415604 SERVERINGSVAGN 1900-talets andra hälft, kromade stålrör, glasskivor, H 62, L 71, B 45 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris

450

100450 2018-02-14 20:46:54 450
93358 2018-02-14 17:00:38 425
100450 2018-02-14 20:46:45 400
100450 2018-02-13 11:40:08 350
180668 2018-02-12 22:56:40 325
100450 2018-02-13 11:40:03 325
100450 2018-02-13 11:39:59 275
101949 2018-02-09 09:59:16 225
93366 2018-02-07 23:58:43 200
101949 2018-02-07 19:14:40 175
183485 2018-02-07 14:14:28 150
178916 2018-02-06 20:40:19 125
183485 2018-02-07 14:13:55 125
183485 2018-02-07 14:13:40 70
99593 2018-02-06 19:47:41 50