NR: 415606 PINNSTOLAR 4 st, 1900-talets mitt, björk, slitage, skavmärken, några lösa pinnar/limningar.

Utropspris

103898 2018-02-14 22:11:26 500
102627 2018-02-14 21:56:14 475
103898 2018-02-14 21:35:37 450
173048 2018-02-14 17:52:22 425
176519 2018-02-09 23:51:30 400
181553 2018-02-14 14:04:31 400
173048 2018-02-14 12:54:20 350
173048 2018-02-14 12:53:43 300
173048 2018-02-14 12:45:12 250
173048 2018-02-14 12:44:35 200
173048 2018-02-14 12:44:09 150
90280 2018-02-07 20:02:57 100
183921 2018-02-06 21:41:44 60
169548 2018-02-06 21:01:28 50