NR: 415607 KISTA Allmoge, daterad 1803, senare målning & benställning, H 47, B 95, D 62 (cm) slitage, sprickor.

Utropspris

100473 2018-02-14 20:05:49 225
14349 2018-02-14 21:54:30 200
91881 2018-02-06 18:47:29 100
91610 2018-02-13 22:11:12 100
173559 2018-02-13 13:11:58 80
184644 2018-02-11 09:19:26 60