NR: 415608 BRICKBORD Jugend tidigt 1900-tal, ek, fällbart, H 83, B 83, D 50 (cm) mindre slitage.

Utropspris

900

94894 2018-02-14 22:19:30 900
168231 2018-02-14 22:21:16 850
168231 2018-02-14 22:20:56 750
94894 2018-02-14 22:19:09 700
168231 2018-02-14 22:20:43 700
168231 2018-02-14 22:20:29 600
168231 2018-02-14 22:20:13 500
168231 2018-02-14 22:19:58 450
168231 2018-02-14 22:17:42 400
94894 2018-02-14 22:18:59 400
180668 2018-02-14 19:58:31 350
94821 2018-02-13 21:09:48 325
171000 2018-02-14 15:30:35 225
171000 2018-02-14 15:30:08 175
174516 2018-02-12 15:05:45 125
171000 2018-02-11 12:22:10 100
173772 2018-02-10 10:59:43 90
171000 2018-02-09 19:41:21 80
104372 2018-02-07 23:18:58 70
173571 2018-02-07 21:14:52 60
174441 2018-02-07 20:29:56 50