NR: 415611 AVLASTNINGSBORD Sent 1800-tal,m fanerat med valnöt, H 72, B 63, D 40 (cm) fanérslitage, ostabilt.

Utropspris

98482 2018-02-14 06:48:19 225
181922 2018-02-15 18:46:50 200
168652 2018-02-15 02:22:33 80
173893 2018-02-09 00:02:15 60
176519 2018-02-08 23:43:32 50