NR: 415614 CHIFFONJÉ Nyrenässans sent 1800-tal, fanerad med valnöt, H 140, B 100, D 49 (cm), slitage, sprickor, nyckel saknas.

Utropspris

176063 2018-02-15 18:44:15 425
177668 2018-02-14 11:24:45 400
176063 2018-02-15 18:44:08 400
176063 2018-02-15 18:43:58 350
176063 2018-02-15 18:43:50 300
176063 2018-02-15 18:43:21 250
176063 2018-02-15 18:43:13 200
90372 2018-02-15 17:26:59 150
90372 2018-02-15 17:24:29 100
90372 2018-02-15 17:24:18 80
90372 2018-02-15 17:23:47 60