NR: 415631 MATTA Pakistan handknuten, signerad, 190x125 cm, bruksslitage.
Mattor,Textilier

Utropspris

175839 2018-02-15 16:41:26 250
94963 2018-02-15 16:39:41 225
175839 2018-02-13 23:54:18 150
183921 2018-02-14 22:43:09 100
178715 2018-02-14 11:37:20 80
183921 2018-02-13 22:39:55 60
178514 2018-02-08 13:22:06 50