NR: 417268 KOFFERT Tidigt 1900-tal, 81x51x33 cm, bruksslitage, nyckel saknas.

Utropspris

275

169602 2018-03-07 13:03:18 275
91953 2018-03-12 21:53:57 250
91953 2018-03-12 21:53:38 200
91953 2018-03-12 21:53:28 150
92042 2018-03-12 18:57:26 100
92042 2018-03-12 18:57:19 80
92042 2018-03-12 18:57:12 60