NR: 417276 FÄLLBORD 1900-talets mitt, fanerat med almrot, H 65 Dia 70 (cm), slitage, krackelerad lack, något glapp skiva.

Utropspris

95440 2018-03-13 16:34:39 250
170161 2018-03-07 17:31:54 225
173772 2018-03-10 16:37:46 225
173772 2018-03-10 16:37:28 90
101027 2018-03-09 19:55:40 70
173559 2018-03-06 19:57:01 50