NR: 417282 SÄNGBORD 18/1900-tal, vitmålat, marmorskiva, H 77, B 41, D 40 (cm) slitage, färgsläpp.

Utropspris

168520 2018-03-12 20:28:57 425
170053 2018-03-12 19:17:33 400
168520 2018-03-11 08:18:44 375
170053 2018-03-12 19:11:41 350
170053 2018-03-12 19:11:20 300
169146 2018-03-09 20:51:33 250
91166 2018-03-05 21:41:35 225
169146 2018-03-09 20:51:25 225
90318 2018-03-07 19:26:59 175
169146 2018-03-06 10:34:23 100
169146 2018-03-06 10:34:15 80
169146 2018-03-06 10:34:10 60