NR: 417908 SPEGEL Karl-Johan, 1800-talets mitt, förgylld, dekor med lyra, H 70, B 39 (cm) slitage.

Utropspris

91166 2018-03-15 19:22:28 600
184974 2018-03-12 09:34:43 550
93358 2018-03-14 22:28:01 475
170919 2018-03-10 16:47:00 425
90302 2018-03-10 19:04:17 325
90302 2018-03-10 19:04:10 275
90302 2018-03-10 19:04:02 225
90302 2018-03-10 19:03:56 175
95545 2018-03-10 14:34:13 125
17447 2018-03-06 21:04:40 100
95545 2018-03-10 14:34:09 100
95229 2018-03-08 17:43:42 80
173559 2018-03-06 19:59:55 60
175545 2018-03-06 18:52:29 50