NR: 421068 SALONGSSOFFA Karl-Johan stil, tidigt 1900-tal, längd 201 cm, bruksslitage, någon fläck.

Utropspris

850

100765 2018-05-16 19:09:09 850
95223 2018-05-16 19:08:47 800
91719 2018-05-16 19:07:55 750
95223 2018-05-16 19:08:39 750
100765 2018-05-16 19:07:15 550
95223 2018-05-16 19:06:21 500
100765 2018-05-16 19:07:04 475
100765 2018-05-16 19:06:48 425
95223 2018-05-16 18:55:10 400
100765 2018-05-16 19:06:18 375
100765 2018-05-16 18:47:44 325
93133 2018-05-15 20:05:32 300
170161 2018-05-15 09:26:49 275
182791 2018-05-14 18:04:02 250
170161 2018-05-15 09:26:43 250
168087 2018-05-14 23:09:13 200
170161 2018-05-09 10:23:33 150