NR: 421261 SOFFBORD Folke Ohlsson "Aristokrat" Tingströms, Bra Bohag serien, 1960-tal, teak, H 56, B 121, D 60 (cm) 2 utdragbara skivor 35 cm/st, bruksslitage, skavmärken 1 ben med förstärkt infästning, 1 ben med spricka.

Utropspris

178973 2018-04-17 15:32:59 225
184473 2018-04-16 21:28:05 200
178973 2018-04-17 15:31:07 200
178973 2018-04-17 15:30:58 125
91692 2018-04-16 09:32:27 70
178514 2018-04-11 13:39:50 60
178973 2018-04-10 20:33:15 50