NR: 421261 SOFFBORD Folke Ohlsson "Aristokrat" Tingströms, Bra Bohag serien, 1960-tal, teak, H 56, B 121, D 60 (cm) 2 utdragbara skivor 35 cm/st, bruksslitage, skavmärken 1 ben med förstärkt infästning, 1 ben med spricka.

Utropspris