NR: 421262 HERRBETJÄNT 1900-talets andra hälft, höjd 108 cm, slitage.

Utropspris

375

175007 2018-04-17 18:47:15 375
96191 2018-04-17 21:44:30 350
175007 2018-04-17 18:46:59 300
175007 2018-04-17 18:46:48 275
176116 2018-04-14 23:09:24 250
175007 2018-04-17 18:46:38 250
99233 2018-04-16 11:10:48 200
99233 2018-04-15 22:09:05 150
99233 2018-04-15 22:08:45 100
99233 2018-04-15 22:08:37 80
99233 2018-04-11 12:23:07 60
172490 2018-04-10 23:38:36 50