NR: 421263 HERRBETJÄNT Fr Brevettato - Italien 1900-talets andra hälft, höjd 106 cm, slitage, galgen med avslag.

Utropspris

375

90007 2018-04-17 18:44:59 375
175007 2018-04-17 18:46:20 350
175007 2018-04-17 18:46:07 300
175007 2018-04-17 18:45:58 250
90007 2018-04-17 09:25:57 225
99233 2018-04-16 11:11:27 200
176116 2018-04-14 23:08:36 175
172490 2018-04-15 22:30:12 150
172490 2018-04-15 22:30:07 100
96743 2018-04-15 00:07:33 80
99233 2018-04-11 12:22:12 60
90007 2018-04-10 21:15:34 50