NR: 421265 BLOMLÅDA 1900-talets första hälft, böjträ, låda i plåt, H 82, L 82, B 25 (cm) bruksslitage.

Utropspris

275

172692 2018-04-17 19:11:06 275
182060 2018-04-17 18:35:28 250
91953 2018-04-17 18:05:47 225
182060 2018-04-17 18:33:49 200
184473 2018-04-16 21:30:48 150
91953 2018-04-10 21:10:01 125
102010 2018-04-15 15:28:40 90
185151 2018-04-12 23:30:30 70
185151 2018-04-12 23:30:31 70
91692 2018-04-10 19:20:26 50