NR: 421266 STOLAR 4 st, Jugend "Äpplet" tidigt 1900-tal, ek, slitage, någon släppt limning, klädselskador.

Utropspris

90741 2018-04-17 21:23:54 60
98258 2018-04-16 21:33:03 50