NR: 421267 KISTA Allmogestil, daterad 1948, H 46, B 93, D 50 slitage, fuktskadat lock, nyckel saknas.

Utropspris

170161 2018-04-10 23:19:11 70
185026 2018-04-17 08:09:18 60