NR: 421268 KISTA Allmoge 17/1800-tal, H 32, B 53, D 43 (cm) slitage, maskstungen/skador, defekt/kärvande lås.

Utropspris

91837 2018-04-17 20:17:09 125
171256 2018-04-17 19:25:57 100
185026 2018-04-17 08:08:18 90