NR: 421269 FÅTÖLJ 1950/60-tal, stomme i bok, klädd med svart konstskinn, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

103000 2018-04-17 17:45:30 550
95545 2018-04-11 17:17:10 500
103000 2018-04-17 17:45:16 475
103000 2018-04-17 17:45:20 475
103000 2018-04-17 17:45:03 425
103000 2018-04-17 17:45:06 425
103000 2018-04-17 17:44:54 375
103000 2018-04-17 17:44:42 325
103000 2018-04-17 17:44:44 325
103000 2018-04-17 17:44:30 275
103000 2018-04-17 17:44:33 275
103000 2018-04-17 17:44:23 225
103000 2018-04-17 17:44:15 175
184473 2018-04-16 21:31:49 125