NR: 421271 BYRÅ Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, dekor med bronser, stenskiva, H 78, B 69, D 40 (cm) bruksslitage, skavmärken, nyckel saknas.

Utropspris

1550

93522 2018-04-17 08:36:03 1550
185065 2018-04-14 00:09:14 1500
93522 2018-04-17 08:35:45 1300
184994 2018-04-15 19:54:58 700
184994 2018-04-15 19:50:35 600
184994 2018-04-15 19:50:12 500
93358 2018-04-15 18:40:21 400
93358 2018-04-15 18:40:17 350
93358 2018-04-15 18:40:12 300
170161 2018-04-11 18:00:03 250
102112 2018-04-13 23:28:57 225
93522 2018-04-13 16:29:48 175
95084 2018-04-13 06:52:09 125
98258 2018-04-12 21:12:34 90
183192 2018-04-11 17:23:46 70
93522 2018-04-10 21:06:58 60
183921 2018-04-10 20:38:33 50