NR: 421272 BYRÅ Rokokostil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, intarsiadekor, H 73, B 39, D 32 (cm) skavmärken, något krackelerad lack.

Utropspris

650

102010 2018-04-17 19:02:36 650
91166 2018-04-17 19:01:43 600
102010 2018-04-17 16:14:52 550
93522 2018-04-17 08:36:29 500
102010 2018-04-17 15:51:15 500
102010 2018-04-17 15:51:05 450
102010 2018-04-17 15:50:53 400
102010 2018-04-17 15:50:43 350
102010 2018-04-17 15:50:28 300
102010 2018-04-17 15:50:22 250
102010 2018-04-17 15:50:10 200
102010 2018-04-16 21:01:22 150
95376 2018-04-16 10:47:23 125
102010 2018-04-15 20:56:25 100
93522 2018-04-14 20:51:01 90
176561 2018-04-13 18:06:26 80
93522 2018-04-13 16:29:23 70
98258 2018-04-12 21:11:11 60
172166 2018-04-12 01:14:10 50