NR: 421273 SÄNGBORD 1 par 50/60-tal, Carlström & Co, fanerade med teak, H 53, B 48, D 33 (cm/st) bruksslitage.

Utropspris

1450

176540 2018-04-16 18:51:52 1450
96191 2018-04-17 18:38:22 1400
96191 2018-04-17 18:38:14 1200
176540 2018-04-13 00:01:06 1000
18213 2018-04-17 08:50:10 900
95545 2018-04-11 17:17:45 800
176540 2018-04-12 23:59:26 700
176540 2018-04-12 23:59:11 500
92414 2018-04-11 08:33:22 300
180401 2018-04-11 15:54:14 200
93366 2018-04-10 23:26:58 125
91692 2018-04-10 19:19:44 60
175725 2018-04-10 19:07:11 50