NR: 421275 STOLAR 4 st, 1960-tal, teak, bruksslitage, skavmärken, 1 dyna med fläckar.

Utropspris

97608 2018-04-15 00:47:02 90
183921 2018-04-17 18:57:15 80
183921 2018-04-17 18:57:00 60