NR: 421277 SPELBORD 1800-tal, björk, H 77, B 83 (cm) slitage, skivan med avslag, lös skiva.

Utropspris

93358 2018-04-17 17:28:04 175
170919 2018-04-17 10:13:21 150
93358 2018-04-17 17:27:59 125
93358 2018-04-17 17:27:53 90
93358 2018-04-17 17:27:48 70
99881 2018-04-12 20:44:25 50