NR: 421278 BOKHYLLA 1940-tal, fanerad med björk, skåpdel, H 86, B 100, D 25 (cm) bruksslitage.

Utropspris

184304 2018-04-17 16:45:03 550
93522 2018-04-17 08:36:50 500
184304 2018-04-17 16:44:55 500
184304 2018-04-17 16:44:46 450
184304 2018-04-17 13:08:31 400
184304 2018-04-17 13:08:21 350
91623 2018-04-16 14:46:15 300
184304 2018-04-15 20:20:17 275
180540 2018-04-14 08:55:42 250
91623 2018-04-14 07:56:32 225
184304 2018-04-13 17:02:16 200
91623 2018-04-12 19:11:01 175
184304 2018-04-13 17:02:11 150
184304 2018-04-13 17:02:05 100
95911 2018-04-12 19:08:51 80
178514 2018-04-11 13:43:16 70
184304 2018-04-10 22:11:56 60
93522 2018-04-10 21:07:46 50