NR: 421279 BYRÅ 1950/60-tal, fanerad med teak, H 85, B 82, D 41 (cm) bruksslitage.

Utropspris

375

95545 2018-04-11 17:18:06 375
180401 2018-04-11 21:08:39 350
180401 2018-04-11 21:06:55 300
180401 2018-04-11 15:52:19 175
91692 2018-04-10 19:20:04 50