NR: 421280 SNURRFÅTÖLJ Rosengrens, 1900-talets andra hälft, klädd med svart konstskinn, kromad fot, bruksslitage.

Utropspris

103000 2018-04-17 17:41:31 550
95545 2018-04-11 17:18:24 500
103000 2018-04-17 17:41:17 500
103000 2018-04-17 17:41:20 500
103000 2018-04-17 17:41:00 450
103000 2018-04-17 17:41:03 450
103000 2018-04-17 17:40:50 400
103000 2018-04-17 17:40:41 350
103000 2018-04-17 17:40:32 300
184473 2018-04-16 21:29:49 250
170161 2018-04-12 17:02:05 200
170161 2018-04-12 17:02:01 150
170161 2018-04-10 23:17:46 70