NR: 425902 KISTA Allmoge 17/1800-tal, senare målning, H 43, B 75, D 53 (cm) slitage, maskstungen, lås saknas.

Utropspris

104096 2018-05-11 09:59:41 200
94429 2018-05-08 13:50:06 175
104096 2018-05-11 09:59:34 150
104096 2018-05-11 09:59:24 100