NR: 425903 PALLAR 7 st, 1900-talets mitt, fällbara, björk, H 48, L 42, B 37 (cm/st) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

750

91368 2018-05-16 19:16:42 750
90331 2018-05-16 19:16:03 700
91368 2018-05-16 19:13:40 650
90331 2018-05-16 19:15:58 600
176519 2018-05-16 18:34:29 500
18213 2018-05-15 15:27:26 450
176519 2018-05-16 18:31:24 450
168356 2018-05-16 17:31:31 325
92946 2018-05-16 15:19:27 275
178795 2018-05-12 20:48:35 225
168356 2018-05-11 01:23:33 150
97678 2018-05-09 18:37:31 125
90318 2018-05-10 19:17:49 100
91368 2018-05-08 20:58:52 60
97295 2018-05-08 11:48:13 50