NR: 425904 SOFFGAVLAR 1 par, Näfveqvarns Bruk, 1900-talets första hälft, i gjutjärn, H 79, L 63 (cm/st) slitage, korrosion.

Utropspris

180746 2018-05-16 15:40:33 800
90331 2018-05-16 19:12:59 750
92538 2018-05-16 08:58:46 650
90209 2018-05-15 22:36:57 550
18213 2018-05-15 15:28:14 475
90209 2018-05-15 22:36:44 475
102392 2018-05-12 23:31:21 350
101175 2018-05-11 13:25:47 325
90318 2018-05-10 19:19:03 300
101175 2018-05-11 13:25:40 300
101175 2018-05-11 13:25:32 250
101175 2018-05-11 13:25:24 200
101175 2018-05-11 13:25:12 150
101175 2018-05-11 13:25:06 100
101175 2018-05-11 13:24:56 80
177310 2018-05-10 22:00:59 60