NR: 425905 STOLAR 4 st, Gustaviansk stil, Axetmodell, 1900-talets mitt, slitage, skavmärken.

Utropspris

1100

180746 2018-05-16 15:38:23 1100
180880 2018-05-16 11:45:58 1050
99620 2018-05-13 20:46:40 1000
180880 2018-05-16 11:45:50 950
180880 2018-05-16 11:45:21 850
180880 2018-05-16 11:45:11 750
180880 2018-05-16 11:44:55 650
180880 2018-05-16 11:44:38 550
180880 2018-05-16 11:44:25 475
95223 2018-05-15 21:46:29 425
95223 2018-05-09 16:58:00 375
182791 2018-05-08 21:08:20 300
95223 2018-05-09 16:57:43 300
180288 2018-05-08 20:15:52 225
182791 2018-05-08 21:08:04 200
95223 2018-05-08 12:27:04 50