NR: 425906 SÄNGBORD 1950/60-tal, Carlström & Co, H 53, B 48, D 33 (cm) bruksslitage.

Utropspris

168356 2018-05-16 17:31:06 175
92702 2018-05-16 15:15:29 150
185222 2018-05-16 17:02:37 125
185222 2018-05-16 17:02:16 90
175565 2018-05-16 13:40:08 70
185222 2018-05-15 23:02:34 60
168356 2018-05-11 01:24:05 50