NR: 425907 HÄNGVITRINSKÅP 1800-talets mitt, vitmålat, H 82, B 64, D 31 (cm) slitage, färgsläpp, 1 glas med mindre spricka.

Utropspris

2300

184490 2018-05-16 19:28:06 2300
178302 2018-05-16 19:23:50 2200
184490 2018-05-16 19:27:44 2200
184490 2018-05-16 19:27:20 2000
184505 2018-05-16 19:26:57 1900
184490 2018-05-16 19:27:08 1900
184505 2018-05-16 19:26:11 1800
184505 2018-05-16 19:25:46 1700
184505 2018-05-16 19:25:33 1600
184505 2018-05-16 19:25:11 1500
184490 2018-05-16 19:24:42 1400
184490 2018-05-16 19:24:29 1300
184490 2018-05-16 19:24:09 1200
184490 2018-05-16 19:26:09 1200
184505 2018-05-16 19:21:17 1100
174816 2018-05-13 13:02:11 1050
185247 2018-05-13 10:45:56 1000
174816 2018-05-13 13:02:06 950
174816 2018-05-13 13:02:00 850
174816 2018-05-12 00:00:56 750
90280 2018-05-08 18:34:15 700
174816 2018-05-11 23:02:14 700
174816 2018-05-11 23:02:08 600
174816 2018-05-11 23:01:55 500
174816 2018-05-11 23:01:49 450
96745 2018-05-08 20:47:06 400