NR: 425909 GOLVLAMPA 1900-talets mitt, i smide, H 165, Dia skärm 45 cm, bruksslitage.

Utropspris

180740 2018-05-10 23:17:06 225
93973 2018-05-14 22:45:05 225
93973 2018-05-14 22:44:38 175
180740 2018-05-10 23:16:54 150
168481 2018-05-11 14:34:59 125
168481 2018-05-10 21:20:28 70
180740 2018-05-10 16:58:55 60
93973 2018-05-09 14:31:08 50