NR: 425912 SIDEBOARD Barockstil, 1900-talets första hälft, ek, rikt skuren dekor, H 125 B 164 D 51 (cm) bruksslitage, skavmärken, ett kärvande lås, några torrsprickor.

Utropspris

101192 2018-05-16 19:03:55 325
183067 2018-05-16 12:40:24 300
101192 2018-05-16 19:03:34 300
183067 2018-05-16 12:40:17 275
94688 2018-05-15 12:54:05 250
183067 2018-05-16 12:40:03 250
97495 2018-05-16 10:38:49 200
97495 2018-05-16 10:38:38 150
94429 2018-05-09 16:24:28 60
185026 2018-05-13 12:52:00 60
94429 2018-05-09 16:24:17 50