NR: 425913 MATSALSGRUPP Barockstil, 1900-talets första hälft, ek, skuren dekor, 4 stolar, bord H 74, B 153, D 87 (cm) slitage, fläckar, fanérsläpp, lösa klädselband.

Utropspris