NR: 425913 MATSALSGRUPP Barockstil, 1900-talets första hälft, ek, skuren dekor, 4 stolar, bord H 74, B 153, D 87 (cm) slitage, fläckar, fanérsläpp, lösa klädselband.

Utropspris

101192 2018-05-16 19:00:25 250
176519 2018-05-16 18:30:44 225
95081 2018-05-16 18:34:07 200
95081 2018-05-16 18:34:00 100
183067 2018-05-16 13:04:51 50