NR: 425914 ARKIVSKÅP 1900-talets mitt, 2-delat, 10 lådor, lös laminerad skiva, H 128, B 47, D 42 (cm) bruksslitage.

Utropspris

275

178302 2018-05-16 18:59:51 275
177608 2018-05-15 13:31:08 250
91166 2018-05-16 15:22:39 250
183857 2018-05-14 00:19:38 200
177608 2018-05-15 13:30:57 175
177608 2018-05-15 13:30:47 125
177608 2018-05-15 13:30:33 90
171950 2018-05-13 22:28:13 70
171950 2018-05-13 22:27:59 60
184685 2018-05-11 06:53:30 50